Euromex – světový výrobce mikroskopů a optických přístrojů

Euromex Microscopen BV je předním výrobcem mikroskopů a dalších optických přístrojů. Společnost Euromex, která byla založena v roce 1966, se stala světovým dodavatelem biologických a stereoskopických mikroskopů.

Ustředí společnosti sídlí v Arnhemu v Nizozemsku, které zahrnuje logistický sklad s kapacitou 2 000 m2, opto-mechanické pracoviště, oddělení výzkumu a vývoje a oddělení pro kontrolu kvality na vysoké úrovni.

Společnost Euromex působí ve více než 120 zemích světa prostřednictvím distributorů a prodejců. Široká škála zákazníků, jako jsou školy a vzdělávací instituce, klinické a výzkumné laboratoře a široká škála průmyslových zákazníků využívají mikroskopy Euromex.

Euromex Microscopen bv je dceřinou společností skupiny Euromex Optics Group bv, holdingové společnosti s aktivním dceřiným podnikem v oblasti optických přístrojů a optických a opto-mechanických prvků na vysoké úrovni.

Jednou ze skupin společností je společnost Physix Photonics, dceřiná společnost, která vyrábí optické součásti a sestavy. Vysoké technologické schopnosti společnosti Physix zahrnují výrobu od ploché optiky (filtry, nosiče paprsků, vlnovky, zrcadla) až po zakřivenou optiku (čočky, dublety, válcové a asférické), a to při splnění vysokých MIL a ISO požadavků. Optické povlaky, jako jsou povlaky AR, Dielectric, Neutral Density, Dichroic Filter a Beamsplitter mohou být vyráběny podle specifikace zákazníka.

  • Euromex Microscopen BV
  • Euromex
  • Euromex
  • Euromex - Digitální mikroskopy Q-scope