Trichoskopy

Trichoskopy

Trichoskopie je relativně nová věda zabývající se studiem zdraví vlasů a pokožky hlavy. Trichoskopii často provádí dermatologové, ale v tomto oboru získává zkušenosti stále více zdravotnických profesionálů.

Dino-Lite TrichoScope je pro trichoskopii ideálním nástrojem, neboť pomoci digitálního mikroskopu lze skvěle studovat pokožku hlavy a vlasů.

V případě ztráty vlasů může trichoskopie pro pacienty udělat hodně, protože existuje více než 50 známých příčin ztráty vlasů, kterou může objasnit pouze podrobná studie.

Snímky zachycené pomocí TrichoScope mohou odborníkům pomoci rozpoznat problémy s pokožkou nebo vlasy a určit způsob a zdroje léčby nebo předepsat ty správné léky.

Široký rozsah

TrichoScope není důležitý jen pro lékařský svět. Ve forenzní vědě (věda zabývající se hledáním důkazů při vyšetřování trestných činů) je TrichoScope ceněným partnerem.

Díky snímkům zachyceným pomocí TrichoScope mohou forenzní specialisté docházet k důležitým závěrům ohledně věku, váhy, rasy a zdraví oběti. To může vyšetřování posunout.

TrichoScope je také stále běžnějším jevem v kadeřnictvích. Zákazníci mohou doslova získat lepší pohled na péči o jejich vlasy, společně s kadeřníkem se mohou podívat na dosažené výsledky na PC, laptopu nebo tabletu Windows.

Na snímcích před a po si mohou prohlédnout výsledky ošetření produkty, které podporují růst vlasů.

Profesionální

TrichoScope je robustní, k dispozici má různé rozsahy zvětšení a existují modely s VGA, 1.3 MPix a 5 MPix. Díky vestavěné bílé LED není nutné použít externí zdroj osvětlení.

TrichoScope se připojí a napájí přes USB, tudíž není třeba použít žádné baterie.

Snímky lze zobrazit na monitoru PC, laptopu nebo tabletu Windows a uložit je v digitální podobě.

Snímky lze díky možnosti uložení do databáze pacientů nebo zákazníků snadno v průběhu času porovnávat.

Všechny modely v této produktové řadě jsou certifikovány v souladu se směrnicí o zdravotnických zařízeních, ve znění 2017/745.

Filtrovat podle:
-
-
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

Informace

Aktuality

Archiv aktualit