Představení společnosti INTRACO MICRO, spol. s r.o.

Vážení obchodní partneři, jsme potěšeni, že vám můžeme pomoci při rozhodování o nákupu nových mikroskopů, preparátů pro mikroskopy, příslušenství a zobrazovací techniky. Při sestavování našich internetových stránek jsme se snažili zohlednit potřeby všech uživatelů od začínajících badatelů až po profesionální pracoviště. Jsme přesvědčeni, že komplexnost nabídky vás nejenom příjemně překvapí, ale umožní vám seznámit se s technickým pokrokem v oblasti mikroskopů. Věříme, že školy na všech stupních naleznou právě ten model, který splní požadavky výukových plánů. Zařazení nových modelů biologických, fluorescenčních, polarizačních i metalografických mikroskopů jistě zaujme specializovaná pracoviště. Pro průmysl jsme připravili nabídku stereoskopických a měřících mikroskopů, které najdou uplatnění ve výrobě i na kontrolních pracovištích. Řada z vás měla již možnost seznámit se s naší produkcí. Jistě jste zaregistrovali naši snahu o dosažení dobré kvality, serióznosti a ochotu vyhovět vašim potřebám, mnohdy i mimořádným a nestandartním.

Naše firma INTRACO MICRO, spol. s r.o. navazuje na mnohaletou úspěšnou tradici tuzemské firmy MEOPTA Praha, a proto je naším krédem nabídnout zákazníkovi perfektní kvalitu a brilantní obraz v příznivé cenové relaci, o čemž se přesvědčíte porovnáním našich cen s cenami renomovaných zahraničních firem. V případě vašeho zájmu jsme připraveni předvést mikroskopickou techniku na vašem pracovišti, resp. ji zapůjčit k vlastnímu otestování v rámci předprodejních služeb.

Rádi Vás přivítáme v našem prezentačním centru v Tachlovicích (Karlštejnská 97), kde se můžete seznámit s naší kompletní nabídkou a odzkoušet vaše vzorky či preparáty.

Byli bychom rádi, kdybyste si svým rozhodnutím a výběrem mohli ověřit, že naše základní cíle:

  • kvalitaTUV SUD ISO 9001
  • spolehlivost
  • seriozní ceny
  • rychlé dodávky
  • perfektní záruční i pozáruční servis

nejsou jen planou proklamací, ale mají reálnou podobu.

Naši zkušení technici a obchodní personál s mnohaletou praxí u dřívějších světoznámých optických firem SRB a ŠTYS a MEOPTA jsou zárukou toho, že obdržíte mikroskopickou techniku vždy v té nejlepší kvalitě za přijatelné ceny. Věříme, že Vás zaujme naše nabídka, neváhejte se spojit s námi nebo s našimi prodejci.

Společnost INTRACO MICRO, s.r.o., je registrována u Státního ústavu pro kontrolu léčiv, registrační číslo: 058042

- distributor obecných zdravotnických prostředků

- distributor diagnostických zdravotnických prostředků in vitro

- osoba provádějící servis obecných zdravotnických prostředků

- osoba provádějící servis diagnostických zdravotnických prostředků in vitro

pro výrobce:

MOTIC China Group Co.,Ltd.

OPTIKA S.r.l.

EUROMEX Microscopen BV

EKO-KOM Osvědčení

Certifikat Systémové certifikace