Kamery a Software PROMICRA

Kamery PROMICAM USB 3.0

Řada USB 3.0 kamer PROMICAM obsahuje CMOS kamery vhodné pro mikroskopické i makro aplikace. Všechny kamery PROMICAM jsou podporovány programy QuickPHOTO. Nejvíce prodávané kamery PROMICAM 3-3CP a PROMICAM 3-5CP jsou vybaveny moderními CMOS snímači Sony® Pregius®.

QuickPHOTO - Software pro mikroskopy

Programy QuickPHOTO jsou určeny pro snadné a rychlé snímání fotografií z optických mikroskopů, úpravy obrazu a měření. Programy QuickPHOTO je možné použít s libovolnou značkou a typem optického mikroskopu s foto-výstupem. Tyto programy přímo spolupracují s celou řadou digitálních kamer a fotoaparátů. Programy QuickPHOTO jsou dostupné ve třech verzích, které se liší svými funkcemi dle zaměření do oboru a díky přívětivému uživatelskému rozhraní v českém jazyce jsou vhodné pro každého uživatele. Funkcionalitu programů QuickPHOTO je možné rozšířit pomocí volitelných přídavných modulů.

Přídavné moduly k SW QuickPHOTO

Přídavné moduly pro rozšíření základní verze software QuickPHOTO, jako například modul na vytváření plně ostrých snímků ze sérií snímků s různým zaostřením, modul na vytváření snímků s velkým dynamickým rozsahem, modul na

sešívání zorných polí z mikroskopu, modul na vytváření složených snímků do publikací, modul na skládání vícebarevných snímků z fluorescenčního mikroskopu nebo modul na nahrávání videa z živého obrazu v reálném čase.

Difúzní LED osvětlovač pro stereomikroskopy

Osvětlovač SLUNEČNICE je možné použít se stereomikroskopy od různých výrobců.

Z hlediska kompatiblity je nejdůležitějším prvkem mikroskopu průmer použitého objektivu. Důvodem je průměr otvoru pro objektiv v horní části osvětlovače, který je 69 mm.

Objektivy s průměrem do 69 mm projdou otvorem pro objektiv v horní části osvětlovače

  • kamera PROMICAM
  • kamera PROMICAM
  • Modul Deep Focus
  • sunflower-microscope-led-illuminator