Nové kamery s dotykovým tabletem

Mikroskopická řešení s dotykovou obrazovkou otevírají novou dimenzi interaktivity pro práci s mikroskopem, která pomohou učitelům, studentům nebo každému uživateli mikroskopu usnadnit vizualizaci a sdílení snímků z mikroskopu  s ostatními kolem vás.

S tímto snadno ovladatelným tabletovým fotoaparátem, který je ovládán intuitivním rozhraním, můžete zachytit, upravovat a sdílet obraz mikroskopu přímo na mikroskopu pomocí našeho bezplatného App MotiConnect.

Wi-Fi kamera s dotykovým tabletem MOTICAM BTX8

Digitální Wi-Fi kamera CMOS s rozlišením 4 MPix, s datovým výstupem Wi-Fi a Ethernet, SW MotiConnect App, která zobrazuje pozorovaný preparát na dotykový IPS tablet 8" s Androidem 5.1 pro okulárový tubus nebo třetí tubus mikroskopu se závitem C-mount, a to pomocí adaptérů (není součástí).

Kamera s dotykovým tabletem MOTICAM BTU10

Digitální kamera CMOS s rozlišením 5 MPix, s datovým výstupem HDMI a USB 2.0, SW MotiConnect App, která zobrazuje pozorovaný preparát na dotykový IPS tablet 10" s Androidem 5.1 pro okulárový tubus nebo třetí tubus mikroskopu se závitem C-mount, a to pomocí adaptérů (není součástí).

Kamera s držákem na tablet MOTICAM BTW

Kamera s držákem na tablet (7" - 10") s rozlišením 5 MPix přes USB a 1,3 MPix přes Wi-Fi pro okulárový tubus nebo třetí tubus mikroskopu se závitem C-mount, a to pomocí adaptérů (není součástí).

  • Wi-Fi kamera s dotykovým tabletem MOTICAM BTX8
  • Kamera s dotykovým tabletem MOTICAM BTU10
  • Kamera s držákem na tablet MOTICAM BTW
  • Kamera s dotykovým tabletem MOTICAM BTU10 a BTX8