Nové školní mikroskopy od EUROMEX a OPTIKA ITALY

Představujeme nové školní monokulární mikroskopy.

Školní mikroskop Model B-20R

Nástupce oblíbeného modelu ZM 20 LED je vybaven okulárem s vyšším polním číslem (WF 10x/18) a také nově clonovým kotoučem pro úpravy kontrastu obrazu. Otočná hlavice, makro i mikroposuv a integrované osvětlení LED s plynulou regulací intenzity a dobíjením (po dobití lze mikroskop používat i bez zdroje elektřiny). Revolverová hlavice se třemi objektivy. Zajímavé a praktické je řešení posuvu preparátu pomocí kluzného kruhového stolu. Madlo na přenášení.

Školní mikroskop Model B-20CR

Monokulární mikroskop moderní konstrukce, jehož vlastnosti a výbava ho plně předurčují pro vzdělávací účely i domácí využití. Mikroskop převzal řadu inovačních prvků od modelů vyšších kategorií. Je vybaven vzad směrovanou revolverovou hlavicí pro objektivy, což přináší pohodlnější vkládání a vyjímání mikroskopických preparátů. Křížový stůl s jednoosým ovládáním posuvů pak umožňuje snadnou manipulaci s preparátem po stolku. Integrované dobíjecí baterie zajistí provoz osvětlení i bez trvalého připojení k el. síti – provoz na baterie až 8 hod. na jedno nabití (při nastavení poloviční intenzity jasu). Praktické madlo pro přenášení.

Školní mikroskop Model BB.4240

Moderní mikroskopy série BioBlue jsou speciálně vyvinuty pro vzdělávací účely se zaměřením na současné kvalitativní normy. Monokulární mikroskop, který zaujme svým designem s okulárem DIN WF 10x/18 a semiplanachromatickými DIN objektivy vytvářejí ostrý obraz ve vysokém rozlišení. Při změně zvětšení zůstává obraz dokonale zaostřený a vystředěný. Antibakteriální a antireflexní povrchová úprava optiky pro maximální propustnot světla. Mechanický stolek o rozměrech 120x120 mm s dvojitou vrstvou s rozsahem posuvů 70x28 mm v ose X-Y.

Digitální školní mikroskop BB.4245

Moderní mikroskopy série BioBlue jsou speciálně vyvinuty pro vzdělávací účely se zaměřením na současné kvalitativní normy. Monokulární mikroskop se zabudovanou CMOS kamerou 3,2 Mpix se SW ImageFocus 4, který zaujme svým designem se semiplanachromatickými DIN objektivy vytvářejí ostrý obraz ve vysokém rozlišení. Při změně zvětšení zůstává obraz dokonale zaostřený a vystředěný. Antibakteriální a antireflexní povrchová úprava optiky pro maximální propustnot světla. Mechanický stolek o rozměrech 120x120 mm s dvojitou vrstvou s rozsahem posuvů 70x28 mm v ose X-Y.

Dodávaný SW ImageFocus 4, formáty ukládání obrázků .jpg, .tif, .bmp, formáty ukládání videí .avi, obrazy lze okomentovat a měření lze provádět jak v živých i v zachycených snímcích, kompatibilita s Win 7,8 a 10 (obě konfigurace 32 a 64 bits), pro zachycení snímků je dostupná verze Mac OS Light, bezplatná aktualizace SW.

  • Školní mikroskop Model B-20R
  • Školní mikroskop Model B-20CR
  • Školní mikroskop Model BB.4240
  • Školní digitální mikroskop Model BB.4245